ظفر اپتیک
ظفر اپتیک
ظفر اپتیک
ایران ، تهران ، خیابان شریعتی ، ابتدای خیابان ظفر ، پلاک ۹ ، ساختمان آفتاب ، واحد ۴
+98 21 222 555 44
۲۰۰,۰۰۰ - ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ظفر اپتیک لوگوی ظفر اپتیک

درباره ما

 

ظفر اپتیک (تهران اپتیک):


تهران اپتیک در سال ۱۳۳۱ توسط ناصر یاوریانفر تاسیس شد. وی که از اولین اشخاصی بود که فنون ساخت و عدسی تراشی را زیر نظر پروفسور محمود حسابی آموخت, تهران اپتیک را در خیابان جمهوری فعلی (نادری) جائی که به روزترین عینک های طبی و آفتابی دنیا را ارائه می کردند, تاسیس کرد. همچنین در کارگاهی مجزا کار ساخت انواع عدسیهای طبی, دو دید و منشوررا به انجام می رسانید.

با الهام از موفقیت خود به عنوان عینک ساز, شرکتی جدید در جهت واردات عینک های طبی, آفتابی و عدسی خام از کشورهایی همچون آلمان, فرانسه, ایتالیا, ایالات متحده امریکا و غیره دایر نمودند و سپس فعالیت خود را با واردات لوازم پزشکی گسترش دادند.

ایشان که از علاقمندان به پیشرفت, صنعتی شدن و هنر اپتیک بودند به جهت تبادل و به روز بودن در این حرفه و صنعت اقدام به همکاری با اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا نمودند و سپس در سالهای بعد به عنوان ریاست اتحادیه عینک تهران مشغول به کار شدند و تعاونی عینک سازان تهران را نیز تاسیس نمودند.

 

در سال ۱۳۴۱ علیرضا یاوریانفر, فرزند ارشد خانواده به عنوان مدیر عامل در کنار پدرخود در تهران اپتیک مشغول به کار شدند. که سپس به دلیل علاقه تحصیلات خود را در رشته اپتومتری و اپتیک ادامه داده و دوره های متعددی را در "زایس ا.گ." آلمان گذراندند .و در سال ۱۳۶۳ شرکت زیرمجموع, عینک سازی و کارگاهی مجزا با نام ظفر اپتیک تاسیس نمودند.

علیرضا یاوریانفر که علاقه بسیار به عدسیهای پیشرفته و عینک داشت, گسترش فعالیت خود را با دریافت نمایندگیهای انحصاری از برندهای معتبر روز دنیا همچون:
Sover, Look, Faberge, Silhoutte, Visibilia, Swarovski, Alberta Ferretti, Lookino, St. Dupont, Pollini, Kiton, Vuarnet, Charriol, Azzaro, Laura Biaggiotti و غیره اغاز کرد.

وی همچنین از موسسین دانشگاه اپتیک بعد از انقلاب اسلامی و ریاست اتحادیه عینکسازان تهران از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۹۲ بوده و موفق به دریافت مدالیون طلائی کارل زایس آلمان می باشد.

امروز ظفر اپتیک به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو و کلیدی در زمینه اپتیک و عینک در کشور با یک فروشگاه اصلی و بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش در سراسر کشور به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری برند های زیر به فعالیت خود ادامه می دهد.

Italia Independent, Adidas Originals, Hublot, Kiton, Look, Materika, Lookkino, EYEYE, Look@Me, Charriol, Azzaro, Sover