ظفر اپتیک
ظفر اپتیک
ظفر اپتیک
ایران ، تهران ، خیابان شریعتی ، ابتدای خیابان ظفر ، پلاک ۹ ، ساختمان آفتاب ، واحد ۴
+98 21 222 555 44
۲۰۰,۰۰۰ - ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ظفر اپتیک لوگوی ظفر اپتیک

آئین نامه

قوانین عمومی

 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های "ظفر اپتیک" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های "ظفر اپتیک" تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

تعریف مشتری یا کاربر

 
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات "ظفر اپتیک" اقدام کند.
همچنین از آنجا که "ظفر اپتیک" یک وب‌ سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
  

ارتباطات الکترونیکی

 
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات "ظفر اپتیک" استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به "ظفر اپتیک" ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که "ظفر اپتیک" به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد "ظفر اپتیک" برای اعضای وب سایت ایمیل و پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که امکان دریافت پیام های شما از طریق شماره‌‌هایی که "ظفر اپتیک" برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند یا وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه "ظفر اپتیک" را به اطلاع کاربران می‌رساند وجود ندارد. 
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان "ظفر اپتیک"، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام "ظفر اپتیک" است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@zafaroptic.com اطلاع دهید. 

 

قوه قهریه

 
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، "ظفر اپتیک" هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
"ظفر اپتیک" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.